یک کتاب|دانلود رایگان کتاب

دسته بندی اخبار

شارژ ایرانسل
خرید بلیط
تحصیل در استرالیا

آخرین مطالب یک کتاب|دانلود رایگان کتاب

گزیده_کتابشناسی_دهه_دوم_مرداد_1393_در_حوزه_اندیشه،_حکمت_و_فلسفه

گزیده کتابشناسی دهه دوم مرداد 1393 در حوزه اندیشه، حکمت و فلسفه
۱۳۹۳-۵-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 44 بازدید

در دهه دوم مرداد ماه امسال 72 عنوان کتاب در حوزه فلسفه و علوم کاربردی انتشار یافته‌است. آن‌چه می‌خوانید، گزیده کتابشناسی 10روز دوم مرداد 1393 در حوزه حكمت، فلسفه، فلسفه‌هاي مضاف و مباني انديشه است که به ترتیب موضوعی بر اساس رده‌بندی دیوئی سامان یافته است.

درخشش_دانش_و_فناوری_با_78_اثر_در_بازار_نشر/_صدرنشینی_قاطع_حوزه_پزشکی

درخشش دانش و فناوری با 78 اثر در بازار نشر/ صدرنشینی قاطع حوزه پزشکی
۱۳۹۳-۵-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 50 بازدید

گزارش آماری موسسه خانه کتاب در هفته گذشته (18 تا 24 مرداماه) نشان می‌دهد که در حوزه دانش و فناوری 78 عنوان کتاب در زمینه‌های فنی و مهندسی، محیط زیست، ریاضیات و پزشکی به بازار نشر عرضه شده است.

فیلسوف_شفاهی_ایران_در_لابه‌لای_کلمات

فیلسوف شفاهی ایران در لابه‌لای کلمات
۱۳۹۳-۵-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 98 بازدید

شنبه 25 مرداد 1393 بیستمین سالگرد درگذشت سیداحمد فردید ملقب به فیلسوف شفاهی است. فردید کتاب ننوشت اما تاثیر زیادی بر اندیشمندان صاحب کتاب و بر فلسفه معاصر ایران گذاشت.

زنان،_نویسندگان_بهتری_هستند_یا_مردان؟_/_اینفوگرافیک

زنان، نویسندگان بهتری هستند یا مردان؟ / اینفوگرافیک
۱۳۹۳-۵-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 18 بازدید

جی.کی رولینگ نویسنده مشهور زن، و خالق هری پاتر چرا نام مستعار و مردانه «رابرت گالبرایت» را برای جدیدترین رمان جنایی‌اش – کرم ابریشم- انتخاب کرد؟ آیا وی از حکم صادرشده قدیمی «نویسندگان مرد» بهره برده است تا به قوی‌تر نشان دادن رمان خود و فروش آن تأکید کند؟ اما در آنچه در اینفوگرافیک زیر مشاهده می‌کنید خلاف تصورات قدیمی است که نویسندگان مرد را برتر نشان داده است.

دانلود_کتاب_پاسخ_ناپذیر

دانلود کتاب پاسخ ناپذیر
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 117 بازدید


نادر ابراهیمی متولد ۱۴ فروردین ماه سال ۱۳۱۵ در تهران متولد شد و در سن ۷۲ سالگی در همین شهر دیده از جهان فرو بست.
از آثار این نویسنده می توان به «خانه ای برای شب»، «آرش در قلمرو تردید (یا: پاسخ ناپذیر)»، «هزارپای سیاه و قصه های صحرا»، «افسانه ی باران»، «در سرزمین کوچک من» (منتخب آثار)، «تضادهای درونی»، «انسان، جنایت، احتمال»، «مکان های عمومی»، «در حد توانستن» (شعرگونه)، «غزل داستان های سال بد»، «ابوالمشاغل» (زندگی نامه) و «فردا مشکل امروز نیست» و «یک...

دانلود_کتاب_قوانین_و_مقررات_بسکتبال

دانلود کتاب قوانین و مقررات بسکتبال
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 23 بازدید


کتاب قوانین و مقررات بسکتبال نوشته نیما سلیمی و محمد عرب شیبانی،کوتاه و مختصر اما جامع شما را با قوانین ورز گروهی بسکتبال اشنا می سازد.

دانلود_کتاب_سفر_آسان_به_سیارات_دیگر

دانلود کتاب سفر آسان به سیارات دیگر
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 43 بازدید


ارزوی هر موجود زنده،بویژه انسان متمدن ان است که تا ابد در سعادت زندگی کند .این امری طبیعی است،زیرا هر موجود زنده ای در موقعیت ذاتی خود جاودان و پر از شعف است با این حال وی در شرایط زندگی مقید فعلی،درگیر تولد و مرگ مکرر است.از این رو وی نتوانسته به شادی و جاودانگی دست یابد.

دانلود_کتاب_ترس_های_کوچک!

دانلود کتاب ترس های کوچک!
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 49 بازدید


کتاب ترس های کوچک نوشته دارن شان ترجمه ارتین . این شرح حادثه ایست که در یک قبرستان رخ داده و مربوط به زمان کوتاهی قبل از بازگشت آقای تینی و آدم کوچولوهایش به سیرک عجایب در کتاب دوم (دستیار یک شبح) می شود. این متن که از داخل یک جمجمه خالی در غار جادوگری به نام ایوانا پیدا شده با خون روی پوست خشک شده قورباغه نوشته شده بود.

دانلود_کتاب_مهارت_حل_مسئله

دانلود کتاب مهارت حل مسئله
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 23 بازدید


شاید خیلی به این موضوع توجه نداشته باشیم، ولی ما در روز تعداد زیادی مسئله حل می‌کنیم. مسائل ریز و درشتی که در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی گریبان‌گیر‌مان هستند. ما ناگزیر هستیم برای هر یک از مسائل و مشکلاتی که در فعالیتهای مختلف زندگی اعم از تحصیلی، شغلی، اقتصادی و … پیش می‌آید، راه‌حلی بیابیم. ولی نکته مهمی که در حل مسائل وجود دارد این است که همه افراد یک جامعه از روشی یکسان برای حل مسائل مشابه استفاده نمی‌کنند

دانلود_کتاب_چنگیز_خان

دانلود کتاب چنگیز خان
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 44 بازدید


چنگیز خان:امپراطور مقتدر سراسر جهانیک راز تاریخی : این راز تکاندهنده تاریخی مربوط به حدود هشتصد سال پیش از این تاریخ است .مربوط به اینکه چگونه یک مرد صحرا نشین در عین حال شجاع و مصمم موفق شد قدرت خودش را در سراسر دنیای ان عصر گسترش دهد و....

دانلود_کتاب_اختلالات_متابولیک

دانلود کتاب اختلالات متابولیک
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 31 بازدید
به‌دلیل شایع بودن ازدواج‌های فامیلی در ایران، تقریباً از هر ۶۰۰ نوزاد، یک تن دچار بیماری‌های متابولیک ارثی است که به‌دلیل عدم تشخیص به‌موقع، در آینده با عوارض شدیدی روبه‌رو می‌شوند.به‌دلیل بالا بودن آمار ازدواج‌های فامیلی بیماری‌های متابولیک ارثی به‌عنوان بیماری‌های بومی کشورمان شناخته می‌شوند. ضایعات شدید مغزی، عقب‌ماندگی ذهنی، فلج‌های عضلانی، مشکلات کبدی، سنگ‌های ادراری، نارسائی‌های چشمی‌ مانند آب‌مروارید و آب‌سیاه و بیماری‌های...

دانلود_کتاب_مصرف_الکل_و_کنترل_بیماری_های_مربوط_به_آن

دانلود کتاب مصرف الکل و کنترل بیماری های مربوط به آن
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 16 بازدید


کتابی مفید برای انانکه از اثرات الکل بر بدنشان اگاه نیستند و اگر به مصرف الکل عادت دارید ابتدا این کتاب را مطالعه کنید تا اگاهانه استفاده کنید یا به بیماری های ناشی از الکل مبتلایید این کتاب شما را در کنترل بیماریتان یاری می کند.

دانلودکتاب_هفت_روز_با_یک_روح

دانلودکتاب هفت روز با یک روح
۱۳۹۳-۵-۲۵ دانلود رایگان کتاب ای ار پی دی اف 18 بازدید
رمان هفت روز با یک روح اثری از پیام بخشعلی....بعضی وقتا خیلی سخت میشه شروع یک ماجرا رو پیدا کرد. مثلا عاشق شدن! خیلی کم پیش میاد که از کسی بپرسی :کی عاشق شدی؟ و اون بی معطلی با ردیف کردن یک سری عدد قراردادی بهتون بفهمونه که فلان روز و فلان ساعت عاشق شده.
اما من میدونم شروع قصه ی من روز سه شنبه، ١٩ دی ماه سال ١٣٩١ بود،اما از اونجایی که مبنای هیچ چیز در این دنیا حقیقت و عدالت نیست دوست دارم به دروغ هم که شده قصه ی خودمو از شنبه ی همون هفته شروع کنم، اون روز هم...

اعلام_اسامی_برندگان_جایزه_کتاب_«لیلین_اسمیت»_2014

اعلام اسامی برندگان جایزه کتاب «لیلین اسمیت» 2014
۱۳۹۳-۵-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 17 بازدید

«در صلح و آزادی؛سفر من به منطقه سلما» نوشته «برنارد لافایت» و «کاترین لی جانسون» و همچنین کتاب «ما نباید انتقال داده شویم؛جکسون وول ورث و جنبشی که الهام‌بخش آن بود» نوشته‌ام.جی. اوبرین، از بین 39 کتاب رسیده به مرحله نهایی، به‌عنوان برندگان 2014 جایزه کتاب «لیلین اسمیث» برگزیده شدند.

دانلود_کتابهای_دکتر_امیرحسین_آریان_پور_(7_عنوان)

دانلود کتابهای دکتر امیرحسین آریان پور (7 عنوان)
۱۳۹۳-۵-۲۴ دانلود رایگان کتاب بوکیها 1779 بازدید

درباره کتاب : امیرحسین آریان‌پور (زاده تهران ۸ اسفند ۱۳۰۳ – درگذشته تهران ۸ مرداد ۱۳۸۰)، نویسنده، فرهنگ‌نویس، مترجم و استاد دانشگاه ایرانی بود. او اصالتاً کاشانی و نوهٔ نایب حسین کاشی بود.
امیرحسین آریان‌پور، جامعه‌شناس، پژوهشگر و نویسنده و مترجم ایرانی، هشتم اسفند ۱۳۰۳ در تهران به دنیا آمد.
او از اخلاف عصیانگران نایبی کاشان بود و از طرفی نسبتی هم با خاندان ملک‌المورخین سپهر نویسنده ناسخ التواریخ داشته است. او در سن ۱۸ سالگی یعنی در سال ۱۳۲۱ در مسابقات بوکس خراسان و در سال ۱۳۲۳ در مسابقات وزنه‌برداری...