یک کتاب|دانلود رایگان کتاب

دسته بندی اخبار

شارژ ایرانسل
خرید بلیط
تحصیل در استرالیا

آخرین مطالب یک کتاب|دانلود رایگان کتاب

کتاب_«اصول_جامع_برنامه_ارتباطات_یکپارچه_بازاریابی»_به_پیشخان_آمد

کتاب «اصول جامع برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی» به پیشخان آمد
23 ساعت قبل اخبار خبرگزاری کتاب 0 بازدید
کتاب «اصول جامع برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی» اثری جامع و کاربردی برای علاقه‌مندان بازاریابی و صنعت تبلیغات است که در هشت فصل توسط کنث کلاو و دونالد باک با مثال‌ها و مطالعات موردی بسیار کاربردی و عملیاتی درباره مباحث هر فصل به رشته تحریر درآمده است.

در_پاسخ_به_«منحنی_هبوط_دانشگاه»

در پاسخ به «منحنی هبوط دانشگاه»
۱۳۹۶-۹-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 0 بازدید
محمد حاجی‌نیا، کارشناس ارشد فلسفه از دانشگاه تهران در یادداشتی به حامد زارع، منتقد که به وضعیت دانشگاه ابراز تاسف کرده بود، پاسخ داد.

دیگر_در_هیچ_جایزه‌ای_داوری_نمی‌کنم

دیگر در هیچ جایزه‌ای داوری نمی‌کنم
۱۳۹۶-۹-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 0 بازدید
ضیاء موحد داور مرحله پایانی جایزه شعر شاملو گفت: این آخرین فعالیت من در داوری یک جایزه بود و بعد از این در هیچ جایزه‌ای داوری نخواهم کرد.

«جنگنامه_نادر»_منبع_دست_اول_تاریخ_افشاری_است

«جنگنامه نادر» منبع دست اول تاریخ افشاری است
۱۳۹۶-۹-۲۵ اخبار خبرگزاری کتاب 1 بازدید
«جنگنامه نادر» داده‌های موثق تاریخی را با تصاویر شاهنامه‌ای و حماسی بیان می‌کند. الماس خان کندوله‌ای این کتاب را به قصد تاریخ‌نگاری ننوشته است اما چون خودش شاعر بوده و در جنگ با عثمانی‌ها هم حضور داشته است، بسیاری از اطلاعاتی که از این دوره در کتابش آورده، دست اول بوده و در منابع تاریخی افشاریه نیامده است.

دانلود_کتاب_کارآگاه_پوآرو___قتل_در_زمین_گلف

دانلود کتاب کارآگاه پوآرو _ قتل در زمین گلف
۱۳۹۶-۹-۲۴ دانلود رایگان کتاب تک بوک 2 بازدید

دانلود کتاب کارآگاه پوآرو _ قتل در زمین گلف دانلود کتاب کارآگاه پوآرو _ قتل در زمین گلف داستان مصور کاراگاه پوآرو (قتل در زمین گلف) برگرفته از کتابی با همین نام نوشته‌ی آگاتا کریستی است. ماجرای جذاب و عجیب رازگشایی از یک قتل [...]
نوشته

طی_شدن_مراحل_نهایی_ثبت_نام_

طی شدن مراحل نهایی ثبت نام "غیاث الدین جمشید کاشانی " در فهرست مشاهیر جهانی یونسکو
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 1 بازدید
عبدالمهدی مستکین که همچنین سمت دبیر کمیته میراث فرهنگی و طبیعی ایران را بر عهده دارد از طی شدن مراحل نهایی ثبت نام غیاث الدین جمشید کاشانی در فهرست مشاهیر جهانی یونسکو خبر داد و یادآور شد: این دانشمند مشهور از جمله نام آورانی است که تاریخ کاشان بسیار به او مدیون است.

هم_غریب_است_و_هم_آشناست

هم غریب است و هم آشناست
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 1 بازدید
نخستین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه پرراس با تجلیل از احمد آرام و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. سعید بردستانی در توضیح جهان داستان این نویسنده بوشهری گفت: در آثار او هیچ وقت شکل خام و دست نخورده بوم وجود ندارد، بلکه با دستکاری و خیانت، از این فرهنگ، نوع تازه ای از فرهنگ را می سازد که هم غریب است و هم آشناست.

بیشتر_اظهارنظرها_درباره_چخوف_جعلی_است

بیشتر اظهارنظرها درباره چخوف جعلی است
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 2 بازدید
«همسر و نقد همسر» عنوان کتابی از آنتوان چخوف است که به تازگی با ترجمه حمیدرضا آتش‌برآب از سوی انتشارات علمی فرهنگی منتشر شده است. کتاب در برگیرنده 10 داستان کوتاه به همراه نقد و تفسیر است. جدای از این سه ضمیمه نیز در انتهای کتاب آمده است. مقدمه مترجم بر این کتاب را بخوانید.
...

فقط_خانمها_بخوانند

فقط خانمها بخوانند
۱۳۹۶-۹-۲۴ دانلود رایگان کتاب تک بوک 1 بازدید

فقط خانمها بخوانند/ فقط خانمها بخوانند/ میزان خونی که در یک عادت‌ماهانه‌ از دست می‌رود معمولا بین ۴ تا ۱۲ قاشق چای‌خوری است. چرخه قاعدگی به طور معمول ۲۸ روز طول می‌کشد. با این حال این چرخه برای بعضی خانم‌ها می‌تواند به کوتاهی ۲۱ [...]
نوشته

دیدگاه­‌هایمان_به_رغم_تنوع,_نزدیک_و_هماهنگ_بود

دیدگاه­‌هایمان به رغم تنوع, نزدیک و هماهنگ بود
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 1 بازدید
در بیانیه نخستین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه پرراس بر تنوع داستان‌های ارسالی به دبیرخانه جشنواره تاکید شد. احمد آرام، علی خدایی، حسن محمودی، شیوا مقانلو و سعید بردستانی داوران این جشنواره بودند.

دانلود_کتاب_دانشنامه_داروهای_آسیب_رسان_به_استخوان_و_عضلات

دانلود کتاب دانشنامه داروهای آسیب رسان به استخوان و عضلات
۱۳۹۶-۹-۲۴ دانلود رایگان کتاب تک بوک 2 بازدید

دانلود کتاب دانشنامه داروهای آسیب رسان به استخوان و عضلات دانلود کتاب دانشنامه داروهای آسیب رسان به استخوان و عضلات به طور کلی محل اتصال دو استخوان به یکدیگر را مفصل می نامند . شاید به نظر شما مفصل قسمت چندان مهمی از بدن [...]
نوشته

پیام_وزیر_فرهنگ_و_ارشاد_اسلامی_به_جشنواره_داستان_بانه

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره داستان بانه
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 2 بازدید
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به یازدهمین جشنواره سراسری داستان بانه بر این موضوع که ادبیات، عرصه‌ای گسترده برای نیل آدمی به ادراک خویش و جهان پیرامون است، تاکید کرد.

براى_پيوند_گفتمان_روز_سينماى_ايران_با_دنيا_نياز_به_گفتگو_و_تحقيق_داريم

براى پيوند گفتمان روز سينماى ايران با دنيا نياز به گفتگو و تحقيق داريم
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 1 بازدید
علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی معتقد است نباید صرفا به گفت‌و‌گو در بستر شبكه هاى اجتماعى كفايت كرد. وی می‌گوید: قرار است امسال سلسله نشست‌هایی با عنوان گفت‌وگوهاى سينمايى و معرفی کتاب‌های سینمایی در بنیاد فارابی برگزار شود و در این گفت‌وگوها به ابعاد فرهنگی، اجتماعى و اقتصادى سینما پرداخته می‌شود.

اشرف_زاده:اگر_عطار_نبود_مولوی_را_نداشتیم/حسینی:_راز_دوام_ادبيات_عرفاني_درد_بشريت_است

اشرف زاده:اگر عطار نبود مولوی را نداشتیم/حسینی: راز دوام ادبيات عرفاني درد بشريت است
۱۳۹۶-۹-۲۴ اخبار خبرگزاری کتاب 1 بازدید
رضا اشرف‌زاده، گفت: بايد يادمان باشد، اگر كسي مانند عطار نيشابوري نبود ما مولوي را نيز نداشتيم؛ اگر اسرار نامه، الهي نامه، مصيبت نامه و منطق الطير را نمي‌داشتيم، مطمئن هستم كه مثنوي معنوي نيز شكل نمي‌گرفت.

دانلود_کتاب_تکنیک_های_پیشرفته_یادگیری_برای_دانش_آموزان

دانلود کتاب تکنیک های پیشرفته یادگیری برای دانش آموزان
۱۳۹۶-۹-۲۴ دانلود رایگان کتاب تک بوک 2 بازدید

دانلود کتاب تکنیک های پیشرفته یادگیری برای دانش آموزان دانلود کتاب تکنیک های پیشرفته یادگیری برای دانش آموزان مقدمه نویسنده : تبریک می گویم ! اینکه شما دانش آموز عزیز تصمیم گرفته اید که این کتاب را بخوانید به این معنی است که شما [...]
نوشته